Svatomartinské rohlíčky podle blogu Naskok v kuchyni

DOPORUČUJEME1 year ago

Ořechové rohlíčky jsou sice symbolem svatomartinských hodů, ale blogerka Romana Böhmová je doporučuje upéct také jako vánoční cukroví. „Napečte si jich co nejvíc, ať nemusíte těsně před Vánoci zadělávat na další várku,“ říká autorka blogu Naskok v kuchyni. Jednoduchý recept, který zvládnete raz dva.

svgTrending
Loading

Signing-in 3 seconds...

Signing-up 3 seconds...