Domů SPONZOROVANÝ ČLÁNEK TOP NOVINKY BECHEROVKA NEFILTROVANÁ

BECHEROVKA NEFILTROVANÁ

96

Společnost Jan Becher Pernod Ricard uvádí na trh nový likér Nefiltrovaná Becherovka. Vynechání filtračního procesu jí dává výraznější chuť bylinek, lehké zakalení a zároveň jemnější chuť. Becherovka je tak první bylinný likér, který přináší na trh nefiltrovanou variantu

Likér v barvě zlata

Nefiltrovaná Becherovka je prémiový bylinný likér a jedinečný výrobek bez chemických konzervačních látek, barviv, či jiných umělých látek a emulgátorů. „Náš interní průzkum ukázal, že uvedení Nefiltrované Becherovky na trh je krok správným směrem – lidem chutná stejně nebo dokonce více, než Becherovka Original,“ komentuje ohlasy na novinku Jakub Loos, brand manager Becherovky. Nefiltrovaná Becherovka je vyrobena z čisté karlovarské vody, vysoce kvalitního lihu a tajné směsi bylin a koření. Má přirozenou a bohatou chuť, díky které je perfektní jak samotná, tak jako součást míchaného drinku. Obsah alkoholu je 38 %.

Dozrál čas na nefiltr!

Jak se liší Nefiltrovaná Becherovka od Becherovky Original? Především barvou a chutí – Nefiltrovaná Becherovka má zastřenou slámově žlutou barvu připomínající patinované zlato, má intenzivní bylinnou chuť a aroma, ale zároveň je pocitově velmi jemná.
Jemnější chuť je dána absencí filtrování a při výrobě je třeba více péče a času, aby se při míchání dosáhlo subtilní vyvážené chuti. Vyrábí se v malých várkách, což zaručuje nejvyšší kontrolu výroby i kvalitu.

Nová tmavší lahev

Ikonický tvar lahve Becherovky v barvě jantarového skla poskytuje lepší ochranu před UV zářením a udržuje produkt čerstvý po dlouhou dobu. „Obal přináší silné spojení s autentickým, prémiovým a přírodním produktem,“ dodává k Nefiltrované Becherovce Jakub Loos.

O Nefiltrované Becherovce

❖ Vzhled a barva
Nefiltrovaná Becherovka má zastřenou slámově žlutou barvu připomínající patinované zlato.

❖ Vůně
Svůdné aroma exotického koření, hřebíčku, skořice a pomerančové kůry.

❖ Chuť
Zjemněná chuť bylinné směsi se sladkým nádechem tvoří perfektní a povzbuzující aperitiv.

❖ Finish (chuťový závěr)
Příjemný a dobře vyvážený hořkosladký závěr.

Objem lahve je 0,5 l

Zdroj: T