Domů INSPIRACE DOMÁCÍ PŘÍPRAVA Dárek v olivové podobě se bude vašim blízkým hodně líbit – Článek...

Dárek v olivové podobě se bude vašim blízkým hodně líbit – Článek partnera

59

Bonboniéra už rozhodně patří dvacátému století, dnes se dávají k narozeninám a jmeninám trochu jiné dárky. Pořád ale mohou být jedlé, tomu se samozřejmě nebrání. A ideálně ruku v ruce se zdravým životním stylem, jenž je dnes hojně diskutovaným tématem. Žít ve spojení s přírodou, ale také shodit přebytečná kila, cítit se lépe na těle i na duchu. To rozhodně nejsou jen fráze, lidé, kteří vyzkoušeli klasickou středomořskou dietu, pociťují první zajímavé výsledky už po pár dnech. Inspirujte se také italskou kuchyní a dejte si něco dobrého!

OLIVUM
OLIVUM

Co se vám vybaví, když pomyslíte na špagety aglio olio? Jistě, italská klasika, kterou si jste si už jistě objednali v restauraci na své italské dovolené.

Jídlo, co se nese v duchu italské trikolóry, je až báječně jednoduché, potřebujete k němu jen několik málo ingrediencí. S trochou nadsázky se také dá říci, že bude za pár minut hotové. Kromě špaget samotných je to česnek, chilli paprička a samozřejmě také surovina, díky níž je středomořský svět už dlouhá léta opěvován různými odborníky na zdravou výživu. Tušíte správně, v hlavní roli tentokrát bude olivový olej! Vybírat můžete z pestrých variací na OLIVUM, kde se nabízí chorvatské, italské nebo španělské značky. Rodinné farmy, léta láskyplné péče, vše v souladu s tradičními postupy a ani kapka chemie. Co víc ještě dodat?

Malá lahvička poslouží i jako hezký dárek, ať už půjde o jmeniny, narozeniny nebo také výročí svatby, případně jinou příležitost, co je nutno patřičně oslavit. Originalitě se meze nekladou, naopak je velmi vítaná. Malá soutěž o to, kdo přinese zajímavější dárek, bude mít olivového vítěze – a to společně s vámi! Dárková tuba je připravena, teď už si jen vybrat, jestli ukážete ve finále na. Je to takové instantní zdraví, které prospěje zažívání a může se užívat i při dietě. Jednoduše proto, že zdravé tuky vám žádný dietolog rozmlouvat nebude, byť samozřejmě záleží na množství.

OLIVUM
OLIVUM

 

ZAJIMAVÝ RECEPT: https://gastroinovace.cz/biskupsky-chlebicek/

#olivum

#olivový olej