Kolik bude stát letos med?

Kolik bude stát letos med?

Jump to Recipe Print Recipe

Část názvu článku „Cena medu“ většina z nás zná ze staršího českého filmu o záchraně dítěte, na které spadl včelí roj. Tento text je o tom, jak se tvoří cena medu v rámci prodeje ze dvora, a o tom, jaké faktory ovlivňují výnosy medu. Každý rok totiž čelím dotazům, jestli bude dost medu a kolik bude stát. Křišťálovou kouli nemám, věštit neumím, a tak odpovídám každý rok v podstatě stejně.Část názvu článku „Cena medu“ většina z nás zná ze staršího českého filmu o záchraně dítěte, na které spadl včelí roj. Tento text je o tom, jak se tvoří cena medu v rámci prodeje ze dvora, a o tom, jaké faktory ovlivňují výnosy medu. Každý rok totiž čelím dotazům, jestli bude dost medu a kolik bude stát. Křišťálovou kouli nemám, věštit neumím, a tak odpovídám každý rok v podstatě stejně.Část názvu článku „Cena medu“ většina z nás zná ze staršího českého filmu o záchraně dítěte, na které spadl včelí roj. Tento text je o tom, jak se tvoří cena medu v rámci prodeje ze dvora, a o tom, jaké faktory ovlivňují výnosy medu. Každý rok totiž čelím dotazům, jestli bude dost medu a kolik bude stát. Křišťálovou kouli nemám, věštit neumím, a tak odpovídám každý rok v podstatě stejně.Read MoreRelax – ZajímavostiZajímavosti | Lidovky.cz – aktuální zprávy

Salát z řas wakame

Kolik bude stát letos med?
Řasy wakame jsou nedílnou součástí japonské kuchyně. Přidávají se do japonské polévky miso, jde o přílohu k sushi, využívají se na saláty atd. Na českém trhu se dají koupit sušené nebo zmražené. Řasy wakame mají vysoký obsah vlákniny, jódu, hořčíku, sodíku, železa. Své konzumenty si našli i u nás, často je používá vegetariánská kuchyně. Jde také o vhodnou potravinu při dietě. 

 
Course Appetizer, Breakfast, Dessert, Drinks, Main Course, Salad, Side Dish, Snack, Soup
Cuisine American, česká klasika, Chinese, French, Indian, Italian, Japanese, Mediterranean
Keyword lečo, česká klasika,oběd, večeře

 

Creative Commons License
Except where otherwise noted, GASTROINOVACE.cz by FEKIGRAM is licensed under a Creative Commons Attribution-NonCommercial 4.0 International License.