Domů INSPIRACE DOMÁCÍ PŘÍPRAVA HRANOLKY

HRANOLKY

115

Když se rodina sejde u jednoho stolu, je to radost. Věděli jste, že rodiny, které spolu obědvají anebo večeří, sdílejí svoje každodenní zážitky častěji, a proto více drží spolu?

Rovné hranolky 1.2.3 Fries Original
Co jste dnes zažili v práci? Jaké novinky přinesly děti ze školy? Dobré jídlo spojuje a v případě rodiny to platí dvojnásob. Oblíbené hranolky 1.2.3 Fries Original od McCain jsou jako stvořené na oběd nebo večeři během pracovního týdne. Můžete je zkombinovat s masem anebo zeleninou, stále budou křupat úžasně. Obsahují pouze dvě přírodní složky: brambory a slunečnicový olej. Můžete si tak být jistá, že vaše rodina jí chutně a vyváženě. Sdílejte spolu rodinné zážitky – u jednoho stolu a dobrého jídla se totiž píšou ty nejlepší příběhy.
Příprava: Hranolky 1.2.3 Fries Original pouze vysypte rovnoměrně na plech a bez přidání oleje pečte v troubě 20 minut podle návodu na obalu. Jsou hotové, než napočítáte 1.2.3.
1.2.3 Fries Original od McCain: 69,90 Kč / 750 g
1.2.3 Fries Original od McCain: 114,90 Kč / 1500 g

Hranolky – vlnky 1.2.3 Fries Crinkle
Vylaďte si všední den chutným jídlem! Vaše rodina určitě ocení, když k obědu či večeři připravíte něco nového. Vyzkoušejte hranolky – vlnky 1.2.3 Fries Crinkle od McCain. Jsou chutné, výjimečně křupavé a určitě si je oblíbí každý člen vaší rodiny. Kromě skvělé chuti si můžete být jako máma jistá, že vaše rodina jí i vyváženě. Hranolky 1.2.3 Fries Crinkle od McCain totiž obsahují pouze dvě přírodní složky: brambory a slunečnicový olej. I proto jsou tak chutné! Říká se, že láska prochází žaludkem. A za hranolky – vlnky 1.2.3 Fries Crinkle vás bude vaše rodina milovat ještě víc. Přejeme dobrou chuť!

Příprava: Hranolky 1.2.3 Fries Crinkle pouze vysypte rovnoměrně na plech a bez přidání oleje pečte v troubě 20 minut podle návodu na obalu. Inspirace na rychlé recepty najdete na www.mccain.cz.

Více informací o společnosti McCain najdete na www.mccain.cz.